Ozonowanie szkół i przedszkoli

Placówki oświatowe takie jak przedszkola i szkoły to miejsca, w których zachowanie czystości jest bardzo ważne. Panujące w nich warunki sprzyjają bowiem namnażaniu się wirusów i bakterii niejednokrotnie przyczyniających się do chorób i infekcji, na które dzieci są stosunkowo podatne.

czytaj dalej

Ozonator w każdym domu

Jakość powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych w ogromnym stopniu wpływa na komfort wszystkich domowników. To jedna z głównych przesłanek, dla których warto zdecydować się na zakup ozonatora.

czytaj dalej

Zabijanie wirusów metodą ozonowania

Zagadnienia związane z zabijaniem wirusów w obliczu tego, co obecnie dzieje się na świecie, nabierają szczególnego znaczenia. Metod pozbywania się wirusów jest wiele – jedną z nich jest ozonowanie.

czytaj dalej

Dezynfekcja za pomocą ozonu

Dezynfekcja – czyli odkażanie – to zespół czynności mających na celu zniszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Jest to proces obejmujący przedmioty i powierzchnie użytkowe. Jego rezultaty są uzależnione od zastosowanego środka dezynfekcyjnego, środowiska oraz gatunku, liczby i aktywności fizjologicznej drobnoustroju.

czytaj dalej

Odgrzybianie klimatyzacji – ozonowanie

Klimatyzacja w samochodzie to ogromna wygoda znacząco podnosząca komfort jazdy. Warto jednak pamiętać o tym, że aby sprawnie funkcjonowała przez długi czas, wymaga odpowiedniej konserwacji. Kiedy w aucie zaczyna brzydko pachnieć, to znak, że układ klimatyzacyjny wymaga odgrzybiania.

czytaj dalej