Ozonatory kwarcowe

Ozonatory kwarcowe – co warto o nich wiedzieć? Ozonator jest urządzeniem, które służy do generowania ozonu – znajduje zastosowanie na potrzeby prywatne i przemysłowe. Skuteczność ozonatora to wypadkowa wielu czynników, przy czym niebagatelne znaczenie w tym kontekście...

czytaj dalej

Kwarcowy ozonator domowy

Kwarcowy ozonator domowy – dlaczego opłaca się go kupić? Ozonator kwarcowy jest urządzeniem, które warto posiadać w domu. Główną przesłanką przemawiającą na jego korzyść jest gwarancja wysokiej jakości powietrza, a co za tym idzie – lepszego samopoczucia wszystkich...

czytaj dalej

Ozonowanie szkół i przedszkoli

Placówki oświatowe takie jak przedszkola i szkoły to miejsca, w których zachowanie czystości jest bardzo ważne. Panujące w nich warunki sprzyjają bowiem namnażaniu się wirusów i bakterii niejednokrotnie przyczyniających się do chorób i infekcji, na które dzieci są stosunkowo podatne.

czytaj dalej

Ozonator w każdym domu

Jakość powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych w ogromnym stopniu wpływa na komfort wszystkich domowników. To jedna z głównych przesłanek, dla których warto zdecydować się na zakup ozonatora.

czytaj dalej

Zabijanie wirusów metodą ozonowania

Zagadnienia związane z zabijaniem wirusów w obliczu tego, co obecnie dzieje się na świecie, nabierają szczególnego znaczenia. Metod pozbywania się wirusów jest wiele – jedną z nich jest ozonowanie.

czytaj dalej